O NAS

Witamy na stronie Klubu Lokalnej Integracji "Lonia".

Chcielibyśmy zainteresować Państwa naszą działalnością.

Klub powołano w celu umożliwienia spotkań osobom które z uwagi na swą sytuację życiową czują się samotne, nawet jeżeli żyją wśród rodziny.

W klubie oferujemy zajęcia (prowadzone przez wolontariuszy ) których tematyka może ulegać zmianom zależnym od potrzeb uczestników. Wolontariuszami Klubu aktualnie są psycholodzy, pedagodzy, germanistka, doktor habilitowany z zakresu sztuki, lekarz psychiatra, pracownicy socjalni. Zainteresowanie tej grupy osób skupia się na problemach osób przeżywających różnego rodzaju kryzysy psychiczne . Do grupy osób chorujących psychicznie i ich rodzin kierowane są spotkania nazywane Trialogiem.

Wolontariusze Klubu opracowują różnego rodzaju projekty, które pozwalają na pozyskanie środków finansowych niezbędnych dla wzbogacenia form działalności.

Zapraszamy do Klubu zarówno osoby które chcą spędzić z nami wolny czas jak i osoby skłonne do pomocy innym jako wolontariusze.

Jak można zapisać się do klubu

Na zakładce Kontakt znajdziesz szczegóły dotyczące naszego adresu oraz numery telefonów i godziny pracy Klubu.

Przychodząc do klubu poszukaj kontaktu z Moniką Marchewa lub Dominiką Modzelewska. Są to osoby, które mogą udzielić Ci szczegółowych informacji oraz dokonać rejestracji jeżeli zechcesz być członkiem Klubu czy wolontariuszem.

Serdecznie zapraszamy.